TAŽNÁ ZAŘÍZENÍ

BRINK

Jméno BRINK je nepřetržitě spojeno s kvalitou. Všechna tažná zařízení vyvinutá od roku 1994 jsou vyráběna podle velice přísné EURO normy č. 94/20. Na základě toho poskytujeme na tažná zařízení BRINK záruku po celou dobu životnosti vozidla. Všechna námi prodávaná tažná zařízení BRINK s odnímatelným kulovým čepem byla schválena Ministerstvem dopravy a vlastní Atest 8SD. BRINK je "A" dodavatel předních světových automobilek. Vývoj je řešen vždy ve spolupráci s konkrétní automobilkou, proto tažná zařízení BRINK přesně odpovídají úchytným bodům na karoserii stanovenými výrobcem vozu. Žádné nežádoucí úpravy nejsou nutné. Nakonec zjistíte, že tažné zařízení BRINK Vašemu autu sluší.

WESTFALIA

Vyrábí tažná zařízení od roku 1932. Tato značka má i řadu prvenství, v roce 1966 vyrobila první odnímatelný systém, v roce 1987 první automatický systém, v roce 1995 první tažné zařízení z hliníku a v roce 2002 první elektricky sklopné tažné zařízení ovládané tlačítkem z místa řidiče.

PEVNÁ (FIXNÍ) TAŽNÁ ZAŘÍZENÍ

V dnešní době je možné montovat i neodnímatelná tažná zařízení na všechny typy nových i starších motorových vozidel.

ODNÍMATELNÁ TAŽNÁ ZAŘÍZENÍ

Většina námi dodávaných systémů je navržena tak, že úchyt pro odnímatelný díl není na první pohled vůbec patrný. Výhodou je především spolehlivost a velmi snadná manipulace.