AUTOSKLO

Dodáváme automobilová a autobusová skla předních světových výrobců. Nabízíme služby spojené s distribucí, výměnou nebo opravou automobilových skel na všechny typy našich i zahraničních osobních, užitkových a nákladních automobilů a autobusů, speciálních skel např. pro helikoptéry, vlaky, lodě nebo přímo skla vyrobená na zakázku.

Společnost AUTOSKLO - PNEUSERVIS Michal Krcho - Děčín dodává a montuje autoskla (čelní, zadní i boční) na většinu u nás provozovaných osobních a užitkových vozidel, včetně autobusů a nákladních automobilů všech typů.

Od začátku své činnosti nakupujeme autoskla výhradně od výrobců autoskel dodávajících do prvovýroby, přímo automobilkám tedy originální autoskla.

Jsou to například:

jejichž výrobky splňují nejpřísnější kvalitativní i bezpečnostní parametry. To platí i o kompletní nabídce originálních chemických prostředků a pomůcek nejvyšší kvality pro přímé zasklívání autoskel LOCTITE a TEROSON. Dále máme v nabídce pomocné komponenty a přípravky PMA TOOLS. Firma Autosklo Krcho vám také nabízí opravy technologií ORIGO VISION.

Naše firma je zároveň smluvním partnerem pojišťoven, tzn. provádíme výměny autoskel, financované pojišťovnami z pojistných smluv.

Provádíme výměny autoskel ať už vložených do gumy nebo skla lepená.

Naše firma je nejrychlejší ve výměně skel v Děčíně, přijímáme objednávky okamžitě a zakázku vyhotovíme do druhého dne!

Služby spojené s prodejem a výměnou autoskel:

Autosklo